REFERENCE

  Hráli jsme Vám a rádi byste nám poslali referenci? Můžete ji vložit k nám na fb profil a nebo poslat na email info@bosaci.cz. Děkujeme. :)

  "Chtěli bychom Vám i celé kapele ještě jednou mnohokrát poděkovat. :) Moc se všem líbilo, jak jste bezvadně hráli. Pod to se oba s manželkou podepisujeme a dvakrát podtrháváme. :) Díky vám měla naše svatba tu správnou atmosféru. Skvělá práce! Děkujeme moc."
  Manželé Zajícovi (26.8.2023)

  "Profíci, měli jsme hezký ples."
  Monika Kofroňová, (ples obce Višňová, 14.01.2023)

  "Bylo to skvělé! Moc děkujeme."
  Manželé Vlachovi (20.08.2022)

  Ještě jednou moc děkujeme, moc jsme si to užili a svatebčané taky! Mějte se krásně a ať vám to pořád tak pěkně hraje :)"
  Manželé Baťhovi (20.08.2022)

  "Sousední Benešov zdraví do Příbrami. Pánové, musíme a především chceme vám ještě jednou poděkovat za minulou sobotu v Chotýšanech. Bylo to super. My si užili celý den, ale díky skvělé živé hudbě, super repertoáru a vašemu celovečernímu nasazení se to umocnilo a na parketu to žilo až do rána. Díky moc a třeba zase někdy.
  Manželé Svobodovi (09.07.2022)

  "Rádi bychom poděkovali za skvělý výkon na naší svatbě. Vše proběhlo perfektně, vši chni si kapelu moc pochvalovali. Vřele doporučujeme všem, kteří se chystají na svůj velký den."
  Manželé Suchánkovi (02.07.2022)

  "Měli jsme kapelu Bosáci na svatbě a byla to trefa do černého. :) Příjemná domluva s kapelníkem. V den akce vše proběhlo naprosto bez komplikací. Všichni byli nadšení a moc jsme si to užili. Děkujeme."
  Manželé Růžičkovi (04.06.2022)

  "Bylo to parádní. Díky moc."
  Manželé Komárovi (22.04.2022)

  "Děkujeme za skvělou hudbu Myslím,že naše hudební vystoupení (myšleno ženicha a nevěsty) muselo všem trhat uši,ale byla to legrace. Všude vás budeme doporučovat. Eva a Jirka."
  Manželé Hušákovi (19.09.2021)

  "Moc jsme si to s vámi užili, díky za parádní večer."
  Manželé Solnických (21.08.2021)

  "Ahojte, děkujeme za vystoupení. Co zatím máme zpětnou vazbu od hostů, jsou všichni spokojeni a všichni se bavili. A takový zlatý hřeb večera byl proslov ženichova otce do vašeho mikrofonu, snad vás ta situace pobavila taky. :) Moc děkujeme, jsme spokojeni a váš hudební doprovod se nám libil."
  Manželé Haluzovi (říjen 2020)

  "Děkujeme."
  Manželé Míkovi (říjen 2020)

  "Nejlepší kapela na svatbu jako jsme si mohli přát. :) Domluva byla skvělá, kvůli situaci s koronavirem jsme museli svatbu přesunou, ale ve všem nám vyšli vstříct. :) Bosáci hrají vážně skvěle a nebojí se to pořádně rozjet. Všichni jsme se bavili, tancovali a v repertoáru si každý najde to svoje. Moc vám děkujeme. :) "
  Manželé Soukupových

  "Děkujeme kapele za peckovej večer. :)"
  Manželé Vostrovských (19.06.2020)

  "Moc děkujeme. Byli jste úžasný, užili jsme si to."
  Manželé Červenkovi (15.07.2020)

  "Nejlepší kapela na svatbu, jakou jsme si mohli vybrat. :) Je s nimi skvělá a bezproblémová domluva, což je velké plus (oproti jiným kapelám), ale HLAVNĚ - umí to skvěle rozjet a jsou absolutně přizpůsobiví publiku. Z repertoáru si také přijde každý na své. Na svatbě jsme se nenudili ani minutku."
  Manželé Jirovských

  "Skvělá kapela, sympaťáci, co zahrají na co si vzpomenete a hrají dokud můžou."
  Radek & Zuzka Dvořáčkovi (17.08.2019)

  "Moc děkujeme, i díky vám se pro nás náš den stal nezapomenutelným. Byli jste skvělí."
  Martin & Lucie Hemalovi (12.7.2019)

  "Bosáky doporučujeme. Repertoár skvělý. Dokázali skvěle rozproudit všechny svatební hosty. Komunikace a domluva taktéž na jedničku s hvězdičkou. Děkujeme."
  David & Veronika Ruškovi (22.06.2019)

  "Bosáky jsme vybrali na základě recenzí a určitě nelitujeme. Super profesionální kapela, která nám vytvořila na svatbě skvělou atmosféru. Moc děkujeme za celou rodinu! Ať se vám jen daří a budeme doporučovat."
  Jiří & Martina Gabanyi (25.05.2019)

  -

  "Moc děkujeme, že jste dorazili. Byli jste nejlepší."
  Jakub & Lenka Skalických (13.04.2019)

  "Skvělá kapela, bylo z nich vidět nadšení a zápal. Všichni hosté na svatbě kapelu chválili a užívali si to naplno. Jsme kapele vděční za přístup k nám a za krásný večer."
  Roman & Marcela Belovi (03.11.2018)

  "Bosáci!! Jste skvělí!! Díky za včerejší večer. Bylo to nádherné, skvělé, super, bezva!!! Moc díky za poslední píseň pro mého bratra ženicha."
  David Avakjan (03.11.2018)

  "Na svatbě mé sestry Martiny. Skupinu Bosáci můžu jedině všem doporučit. Jsou to profíci, fajn lidi a mají již dvacet let za sebou a stále je to baví. Ať se daří kluci."
  Petr Hejnic, svatba manželů Kánských (20.10.2018)

  “Jsem ráda, že jsem na Bosáky při výběru hudební skupiny na svatbu na internetu narazila. A ukázalo se, že recenze, které jsem si přečetla, byly pravdivé. Skvělá domluva, zábava a všehochuť repertoáru. Děkují Doležalovi.”
  Petr & Petra Doležalovi (13.10.2018)

  "Bosáci byli skvělí!! Měli jsme to štěstí, že nám mohli zahrát na naší svatbě. Hráli super písničky pomalejší i rychlejší, krásně zazpívané i zahrané. Tančilo se celý večer. :) Všichni z kapely jsou sympaťáci, bezproblémová komunikace, naslouchali nám a prizpůsobili se. Vřele doporučujeme a přejeme celé kapele, ať to stále tak skvěle hraje."
  Lukáš & Katka Fligrovi (22.09.2018)

  "Protože manžel musí mít všechno nejlepší, byli při hledání kapely Bosáci jasná volba. Jsme moc rádi, že jsme se vešli do Vašeho nadupaného seznamu akcí a mohli jsme to nejlepší na naší svatbě mít. Všichni hosté byli nadmíru spokojení. Splnili jste naše očekávání a jsme rádi, že jste právě s námi trhli hrací rekord :)"
  Manželé Matúš & Daniela Kepičovi (15.9.2018)

  "Supr kapela! Za nás to byla výborná volba jako hudebního doprovodu na naši svatbu. Vytvořili báječnou atmosféru a noční karaoke bylo neopakovatelné:-)"
  Honza & Katka Bezděkovi (14.09.2018)

  "Skupinu jsme slyšeli poprvé a byli jsme naprosto nadšeni!!! Moc vám děkujeme!!!"
  Manželé Frank & Petra Zehl (1.9.2018)

  "Děkujeme za parádní hudební doprovod, byli jsme nadšeni a všem se vaše hraní líbilo. Jste velcí sympaťáci a mistři svého oboru. Je vidět, že vás práce baví. Všem vřele doporučujeme, nebudete litovat!"
  Manželé Lukáš & Lenka Šůsovi (25.8.2018)

  "Děkujeme kapele za vynikající hudební doprovod na naší svatbě. Všichni se díky vám výborně bavili i přes nepřízeň počasí. I při vydatném dešti jste se postarali o výbornou zábavu a parket byl pořád plný. Všichni jsme si to moc užili."
  Manželé Jakub & Kateřina Petržilkovi (21.07.2018)

  Bosáci byli jasná volba pro naši svatbu. O nikom jiném jsme ani neuvažovali. Po zkušenosti z vlastního maturitního plesu jsem věděla, že jsou skvělí. Vše proběhlo hladce, podle plánu a našich představ. Nemáme co vytknout. Bosáci se nám postarali o výbornou atmosféru. Párty se rozjela, všichni jsme se bavili. Reakce přítomných svatebčanů: "Tak ty chceme na svojí svatbě taky," vypovídá za vše. :) Děkujeme vám, že jste nám pomohli oslavit náš velký den."
  Manželé Aleš & Veronika Panochovi (4.7.2018)

  "Skupinu Bosáci známe už několik let. Byli součástí oslav 50. narozenin obou rodičů a vždy to byla nádhera, proto jsme neváhali a když jsme se s manželem rozhodovali, jaká kapela bude součástí našeho velkého dne, automaticky jsem zvedla telefon a volala právě jim. A opět nezklamali. Hudba byla fantastická, hosté se bavili, tančilo se až do rána. Úžasné je také to, že pro kapelu žádné přání není překážkou, a tak si každý host mohl poslechnout svou oblíbenou píseň. Pánové jsou navíc neskutečně milí. Prostě a jednoduše doporučujeme všema 20 a kdyby bylo více hvězd v hodnocení, tak je od nás mají. Nejlepší volba."
  Manželé Lukáš & Simona Šťastných (30.06.2018)

  Poprvé jsme Bosáky viděli na svatbě přátel a byla to tak paradni zábava, že po žádosti o ruku následoval okamžitě telefonát o volný termín na naši svatbu. Děkujeme moc za parádní večírek, všichni se moc dobře bavili a každý si našel tu svou písničku, na kterou prostě nemohl zůstat sedět u stolu. Velké díky patří hlavně ochotě nastudovat naši písničku “Život je jen náhoda”, na kterou jsme tančili první tanec. Děkujeme moc, bylo to prostě krásně."
  Manželé Karel & Michaela Eichlerovi (22.06.2018)

  "Děkujeme! 8.6. hráli na naší svatbě, komunikace předem byla naprosto výborná, na všem jsme se domluvili, hrají muziku napříč všemi žánry a jako bonus k tomu umí bavit lidi a vkusně moderovat svatební zábavu."
  Manželé David & Eliška Cihelkovi (08.06.2018)

  "Kapelu Bosáci jsme si vybrali na svatbě kamarádů. A výběru jsme ani minutu nelitovali. Byli skvělí! :) Zahrají vše, takže na své si přijde každý příznivec různé hudby. Opravdu můžeme jen vřele doporučit."
  Manželé Jiří & Hana Kuželovi (02.06.2018)

  "Bosáci hráli na naší svatbě a musím říct, že lepší kapelu jsme si nemohli přát. Od skvěle sestaveného playlistu (který hned ženichovi padnul do oka) přes výborně zahrané jednotlivé hudební kusy až po profesionální moderování, vše bylo prostě perfektní, čehož důkazem může snad i být, že kapela musela o celé dvě hodiny prodlužovat :)"
  Manželé Lukáš & Hanka Gemelovi (05.05.2018)

  "Když jsme začali řešit svatbu, teď už manžel si prosadil skupinu Bosáci. Jsem za to ráda, protože kapela předčila naše očekávání. Vytvořili užasnou zábavu, neustále se tancovalo a lidi se doopravdy bavili. Moc děkujeme, že jste nám na svatbě zahráli."
  Manželé Ondřej & Petra Bihary (14.04.2018)

  Musím říct, že jsem měla vyloženě šťastnou ruku, když jsem si Bosáky vyhlédla na internetu a objednala na naší svatbu s 90ti hosty. Hráli skvěle, mělo to šťávu a náš taneční parket byl celou dobu plný. :) A ještě je Lukáš a jeho banda nejen skupina sympaťáků, ale i profesionálů - od komunikace až po výběr našeho prvního novomanželského tance... Berte je všemi deseti!"
  Manželé Klára & Michiel van Door (21.10.2017)

  "Tuto kapelu určitě doporučujeme!!! Milí Bosáci, mockrát děkujeme za vaši profesionalitu, rychlou a bezproblémovou domluvu a hlavně za skvělý svatební večer, který jsme si náramně užili a to i díky vám! Na oslavě našeho velkého dne jste zajistili super atmosféru, roztančili jste dokonce i notorické netanečníky... V repertoáru si přijde na své opravdu každý, celý večer díky vám úžasně plynul, všichni se moc bavili a moc vás chválili. Děkujeme, přejeme hodně štěstí a mějte se krásně!"
  Manželé Václav & Veronika Turoňovi (30.09.2017)

  "Novomanželé Fojtíkovi zdraví celou kapelu a přidávají se k početné základně fanoušků. :) Jak zde již bylo řečeno, budeme se tedy opakovat, ale to nevadí, protože jste vážně skvělí!!! Rychlá domluva, naprosto bezprobleémová, kapela přijede včas, aby stihla vše připravit a vyzkoušet zvuk, super repertoár, ze kterého si vybere každý.. Dokonce i mou 82letou babičku jste roztančili na její oblíbenou písničku!!! :) Dala jsem na kolegovo doporučení, moc Vás vychvaloval, a musím říct, že měl naprostou pravdu. :) Přejeme hodně odehraných hodin a spokojených posluchačů!
  Manželé Jan & Jana Fojtíkovi (28.09.2017)

  "Prostě parádní! Hráli perfektně, a přestože bylo zpočátku teplo a nikomu se moc tancovat nechtělo, dokázali rozjet zábavu. Nevolila bych jinak."
  Manželé Doubravovi

  "Po dlouhém hledání kapely na naši svatbu padla volba na skupinu Bosáci. Již po první sérii písniček jsme věděli, že naše volba byla perfektní. Děkujeme skupině Bosáci za skvělou atmosféru, kterou vykouzlili na naší svatbě. Všichni naši hosté, vč. nás, byli vaším vystoupením nadšeni. Můžeme všem jen doporučit."
  Manželé Richard & Lucie Jancekovi (23.09.2017)

  "Měla jsem jasno o hodně věcí co se tyče svatby. Jen kapela pro mě byla velká neznámá. Na internetu jsem našla Bosáky, oslovila je a hned od začátku jsem byla mile překvapena. Měla jsem dostatek času na rozmyšlenou, zda se domluvíme na spolupráci nebo nikoliv. Drželi mi termín bez toho, aniž by na mě tlačili s odpovědí. I když jsem kapelu nikdy neviděla hrát na živo a vybírala jsem jen podle recenzí, Bosáci byla naprosto skvělá volba. Lépe jsem vybrat nemohla. Nikdo z mých 50 svatebčanů neřekl jediné negativní slovo. Všichni za mnou chodili a chválili kapelu a ptali se, jak jsem takový klenot objevila. Z pohledu manažerky nevěsty chci pochvalit pana Ondruška, se kterým jsem jednala. Poradil mi co a jak, nic nebylo problém. Dokonce, když jsem jim upravila repertoár a vyslovila pár přání, tak kapela udělala vše k mé spokojenosti. Samotné hraní a pauzy jsme vždy domluvili v průběhu vyvíjejícího se večera. Zábava byla v plném proudu a všichni se krásně bavili. Jestli to tak můžu říct, děkuji vám za skvělé dokončení našeho svatebního dne. Jste super."
  Manželé Marek & Šárka Medovi (22.09.2017)

  "Mnohokrát děkujeme za skvělou show, perfektní hudební zážitek a profesionalitu. Všude chválíme a budeme doporučovat."
  Manželé Tomáš & Anna Záhorovi (16.9.2017)

  "Děkujeme celé kapele za super večer, hrajete parádně a bylo to úžasné. :) Děkujeme moc."
  Manželé Radim & Nikol Vrobelovi (15.09.2017)

  "Naprostá paráda!!! Moc Vám všem děkujeme. Strašně jsme si to užili a všichni na Vás pěli samou chválu. Výběr písniček dokonalý. Ještě jednou díky."
  Manželé Jiří & Anna Čermákovi (08.09.2017)

  Desítky dalších referencích ze svateb najdete zde.